Auto & Moto Dům & Zahrada Chovatelské potřeby Sportovní potřeby Golf Hurá do vody

Kde se nacházíte?

Zahrady-grily.cz » GRILY » Grily WEBER » Grily WEBER - plyn » Gril Weber Genesis E 330, měděný

Gril Weber Genesis E 330, měděný

Gril Weber Genesis E 330, měděný

POUZE VYSTAVENÝ !!!! OSOBNÍ ODBĚR !!!! Nový gril Weber Genesis ve všech jeho variantách je a nadále zůstává číslem jedna pro všechny příznivce grilování s profesionálními ambicemi. Špičková kvalita a design. Přídavné rozšiřující moduly dokáží z grilu vytvořit speciální profi venkovní kuchyni.

Běžná cena:

44 990,- Kč

Vaše cena:

40 990,- Kč

Množství:

ks


Nerezový rošt o rozměrech 66 x 50 cm s vyjímatelným středem, který můžete nahradit mřížkou na steaky nebo jiným doplňkovým sortimentem např. stojan na kuře, pizza kámen, wok pánev, litinová pánvička. Grilovací prostor můžete zvětšit přídavným tepelným roštem z ušlechtilé oceli, který je součástí grilu.

Velký poklop vám pak umožní připravovat i větší kusy masa. Díky postrannímu vařičio výkonu 3,5 kW umístěném v pravém bočním odkládacím stolku, si můžete zároveň připravovat například omáčku k masu nebo přílohu. Plynový gril Genesis E-330 zapnete stisknutím tlačítka elektrického zapalovacího systému. Výši teploty můžete sledovat na teploměru s ciferníkem.

Součástí grilu je i speciální přídavný hořák Sear Station, který zintenzivňuje žár uvnitř grilu, což se hodí zejména při přípravě steaků, které se po zapnutí Sear Station krásně zatáhnou a zprudka opečou přesně podle vaší představy. Plynový gril Genesis E-330 GBS je zásluhou malých koleček plně mobilní, takže si s případným přemisťováním víc jak sedmdesáti kilového macka nemusíte dělat žádné větší starosti.

  • Porcelánem smaltovaný poklop s integrovaným teploměrem: umožňuje nepřetržitou kontrolu teploty v grilu

navíc:

  • Sear Station: další přídavý hořák umožňuje dosáhnout velmi vysokých teplot: pro perfektní steak s dokonalou grilovací mřížkou
  • Porcelánem smaltované litinové rošty: rozdělují žár rovnoměrně po celé grilovací ploše
  • Po obou stranách pracovní desky z nerezové oceli: dlouhá životnost a jednoduché čištění
  • 3 samostatné, plynule regulovatelné hořáky optimalizují nastavení teploty při přímém i nepřímém grilování
  • Flavorizer Flavorizer Bars aroma kolejnice: chrání hořáky před odkapávajícím tukem
  • Komfortní elektrický zapalovací systém: pro bezpečnější zapálení
  • Tepelný rošt z nerezové oceli
  • Ovládací panel na čelní straně grilu